Zakres usług

 

Kancelaria Adwokacka  świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie obsługi osób fizycznych i prawnych. Reprezentuje interesy swoich klientów zarówno na etapie postępowań sądowych, jak i przedsądowych, przed organami administracji publicznej i samorządowej, a także w sporach i negocjacjach z kontrahentami i klientami biznesowymi. Charakter naszej pracy pozwoli na zajęcie się Państwa problemem w sposób całościowy. 

 

W swojej codziennej pracy podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Każda sprawa jest dla nas tak samo ważna, bez względu na wartość przedmiotu sporu, czy zakres obowiązków wynikających z powierzonego nam zadania. Realizując zlecenia dbamy o to, aby Klient rozumiał co dzieje się w jego sprawie i dlaczego podjęcie konkretnych kroków prawnych lub faktycznych jest dla niego korzystne. Działając w interesie Klienta staramy się minimalizować koszty, nie inicjować zbędnych postępowań i czynności narażających naszych Klientów na dodatkowe, nieplanowane wydatki, utratę czasu i zbędne nerwy. Zawsze staramy się informować Klienta o realnych szansach na osiągnięcie pożądanego przez niego rozstrzygnięcia sprawy, a w przypadkach w których osiągnięcie konkretnego rozstrzygnięcia nie jest możliwe - o metodach i sposobach na zminimalizowanie strat, które mogą powstać w związku z niekorzystnym jej zakończeniem.

 

Zakres działalności Kancelarii obejmuje przede wszystkim następujące gałęzie prawa:

  1. prawo cywilne

  2. prawo karne, w tym prawo karne gospodarcze

  3. prawo wykroczeń

  4. prawo rodzinne

  5. prawo administracyjne

  6. prawo pracy

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, czy Kancelaria zajmie się państwa zleceniem zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty e-mail.

 

 

 

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

19 października 2018
  Zgodnie z przepisem art 233 § 1 kodeksu karnego, odpowiedzialność ponosi ten, kto składając
05 października 2018
  Wraz z zakończeniem postępowania przygotowawczego (przesłaniem aktu oskarżenia do sądu) pokrzywdzony traci status strony

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej? Umów się na spotkanie w Kancelarii już dziś.

Umów się już dziś.

 

Zadzwoń:

+48 665 961 401

adwokat Mariusz Skwarek kancelaria Warszawa

Kancelaria Adwokacka Mariusz Skwarek Warszawa

ul. Ogrodowa 28/30/323, 00-896 Warszawa

NIP: 8262073984 REGON: 364853686